Home Obchodní podmínky

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.carne.cz prostřednictvím zásilkového obchodu Zbyněk Slanař - CARNE LABS, Třída Míru 97 (Luxur), Pardubice, 53001.

Zbyněk Slanař
S.K.Neumanna 2503
Pardubice 53002
DIČ:6108010073
IČO: 11173491

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Objednávka a uzavření smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.carne.cz jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých údajů požadovaných ve formuláři objednávky.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho převzetím, a to pouze v případě, že byla zaplacena kupní cena zboží.

Dodací podmínky

 1. Objednané zboží bude expedováno nejpozději do 2 až 4 pracovních dnů po přijetí objednávky.
 2. Zboží bude expedováno obchodním balíkem prostřednictvím České pošty. Poštovné a balné je účtováno dle cen stanovaných na stránkách www.carne.cz.

Reklamace

 1. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu www.carne.cz a právním řádem platným v ČR.
 2. Zboží lze reklamovat dle podmínek reklamačního řádu na adrese provozovatele internetového obchodu.
 3. Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v případě vrácení v původním stavu.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo podle odst. 6 občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Náklady na dopravu hradí zákazník. Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodním příkazem, nebo poštovní poukázkou.

Reklamační řád

V případě reklamace je nutné dodržet následující postup:

 1. Kupující je povinen neprodleně po převzetí zásilky její obsah důkladně prohlédnout a o všech zjištěných vadách nejpozději do 3 dnů informovat prodávajícího.
 2. Prodávající se zavazuje nejpozději do 5 pracovních dnů po obdržení reklamace reagovat na reklamaci kupujícího.
 3. K reklamaci je nutné předložit následující dokumenty: kopii daňového dokladu (faktura, stvrzenka), písemné důvody reklamace. V reklamaci musí být uvedeno, co konkrétně je předmětem reklamace a jakým způsobem požadujete vrácení peněz. Zmíněné dokumenty spolu se zbožím je nutné zaslat na adresu provozovatele.
 4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za poškození zásilky vzniklé dopravou.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.carne.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb.

Zbyněk Slanař
S.K.Neumanna 2503
Pardubice 53002
DIČ:6108010073
IČO: 11173491
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný