Home O firmě

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Zbyněk Slanař - CARNE LABS

Naše firma se specializuje na výrobu doplňků stravy zejména pro kondiční a vrcholové sportovce. Naše nutraceutika vyrábíme v laboratořích jak v USA tak v i České republice. Specializujeme se na výrobu pitných, sypkých forem, tablet a softgel kapslí.

Mnohaletý vývoj se soustředil na nové specifikace, receptury nutričních doplňků výživy, vhodných kombinací kvalitních surovin, čistoty a přijatelné chuti. Některé pitné výrobky vykazují vysoký obsah aktivních látek a s ochucením byl určitý problém. Chceme nabídnout pitná nutraceutika tak aby odpovídala kvalitativně i kvantitativně poslednímu trendu za přijatelnou cenu.

Na prvním místě je kvalita. Kvalitu chápeme v tom smyslu, že nabízíme pouze hodnotné produkty, jejichž základní suroviny a kombinace jsou voleny tak, aby vzniklý výrobek nesliboval nic, co nemůže splnit. Jako měřítko kvality zde slouží výhradně biologická hodnota americké P.E.R, čistota a kvalita surovin.

Na našem trhu je mnoho tuzemských a zahraničních firem které nabízejí doplňky výživy - NUTRACEUTIKA. Rozhodně nejsme kompetentní se vyjadřovat o jejich kvalitě - zkrátka se to nedělá, ale doporučujeme Vám přečíst si následující řádky:

  • důkladně si prostudujte návod a složení výrobku
  • sledujte, z jaké suroviny je preparát vyroben
  • sledujte množství a koncentraci klíčových látek: aminokyseliny, proteiny, vitamíny, sacharidy, tuky a ostatní bioaktivní látky
  • sledujte celkový obsah látek ve výrobku
  • pokud máte dva preparáty od různých firem, porovnejte celkové množství sledovaných látek a cenu
  • v klidu a s rozvahou si vyberte požadovaný výrobek
  • si poradit ve specializovaných prodejnách a fitness centrech

V letech 1990 - 91 jsme začali dovážet produkty ze SRN od firmy Sports Line, o rok později z USA (Vita Life, Bricker Labs). Všechny výrobky prošly schvalovacím procesem Ministerstva zdravotnictví v České republice a na Slovensku. Uvedené doplňky stravy splňují přísná kritéria pro obsah těžkých kovů a mikrobiologii.

CARNE LABS je firma, která jako jedna z prvních dovezla z USA v letech 1992 - 93 pitnou formu karnitinu. Z hlediska vývoje a výroby jsme jako první i v EU použili do liquid forem synefrin (Carnbol) a vyšší obsah karnitinu (L-Carne 33 330, L-Carne 50 000, L-carne 83 333), než bylo běžné. V České i Slovenské republice jsme také uvedli na trh jako první pitnou formu s L-argininem-alfaketogultarátem+citrullinem malátem+pyrohroznanem draselnýn (Ketobol).

Některá naše originální složení byla rázem okopírována konkurencí, o čemž svědčí zajímavé a efektivní složení produktu. Naše originální výrobky můžeme vyjmenovat: Carnbol, L-Carne Quattro, Gutain, Mega lecitin, Super lecitin, Ketobol, Carne iont, BCAA Extréme Effect a další.

Domníváme se,s že výrobky Carne iont, BCAA Extréme effect jsou ve své kategorii bezkonkurenční. Nabízíme jako jediná firma na českém a slovenském trhu L-glutamin vyráběn fermentační technologií. L-glutamin patří k přírodním produktům a splňuje koncept "Green Enviromental Protection" = "ochrany životního prostředí". Naší snahou je nabídnout zákazníkům výrobek, který by splňoval jejich náročné požadavky a vytvořit doplněk stravy, který by obsahoval maximální množství aktivních látek. Především u pitných forem jsme limitováni rozpustností některých aminokyselin a bioaktivních sloučenin.

U výrobků Carnbol a BCAA Extréme effect, byla použita nová technologie pro rozpustnost některých látek, abychom dosáhli co nejvyššího obsahu "aktivních surovin". Bohužel to se někdy promítá do finální chuti, kdy nelze výrobek optimálně ochutit, právě pro jeho vysoký obsah surovin. Snažíme se, aby doplňky stravy zbytečně neobsahovala aditiva, pomocné a přídatné látky. Například náš Whey protein 2270g neobsahuje zahušťovadla, stabilizátory, konzervanty a různé regulátory.

Pokud zákazník potřebuje radu či konzultaci ohledně výběru nutraceutik, může se kdykoliv obrátit na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Doporučujeme před výběrem suplementů si důkladně prostudovat složení, dávkování i cenu.

Naše doplňky stravy užívají i elitní sportovci: jako kulturisté, vzpěrači, hokejisté, tenisté, atleti, cyklisté, boxeři a mnozí další.

logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný