Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.Super CLA 100 kapslí

Tisk
Super CLA 100 kapslí
( carne labs )

Cena: Kč 499.00 Kč 349.00 (včetně DPH 15 %)
Ušetříte: Kč 150.00
Počet kapslí v balení: 100

Na skladě: 43

2-3d.gif

Zeptejte se na tento produkt
 

Doplněk stravy s Beta Karotenem a vitamínem E

Popis produktu

Podpora při redukci tuku. Ochrana před nepříznivým působením UV záření, zlepšení kvality pokožky. Výrobek má pozitivní vliv na hladinu cholesterolu a antioxidační účinek. Pozitivně působí na fyzickou kondici. Obsahuje omega 6 mastnou kyselinu a vitamíny v přírodní formě.Konjugovaná kyselina linolová (CLA)se běžně používá v rámci redukčních diet,které se efektivně kombinují s fyzickou zátěží.Náš výrobek je jediný na trhu,který je obohacen o vitamín E a beta karoten.

Podpora při redukci tuku. Ochrana před nepříznivým působením UV zářením. Zlepšení kvality pokožky. Výrobek má pozitivní vliv na hladinu cholesterolu a antioxidační účinek. Pozitivně působí na fyzickou kondici. Obsahuje omega 3 mastnou kyselinu a vitamíny.

Upozornění: dvoubarevnost náplně kapsle neni na závadu.Je to dáno jinou specifickou hustotou použitých olejů(CLA,Beta Karoten,Vitamín E),bez přidání barviva do kapsle.

Dávkování:

1 kapsle ráno v poledne a večer před jídlem nebo během jídla.

Složení:

1 kapsle obsahuje:

  • CLA 80% 1 000mg
  • Beta karoten 3 000 I.U.
  • D-alfa tokoferol 10mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
Váš košík je prázdný