Home Katalog produktů Spalovače tuků L-Carne 83 333 citron + chrom

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.L-Carne 83 333 citron + chrom

Tisk
L-Carne 83 333 citron + chrom
( carne labs )

Cena: Kč 699.00 Kč 499.00 (včetně DPH 15 %)
Ušetříte: Kč 200.00
Počet ml v balení: 500

not_available.gif

Zeptejte se na tento produkt
 

Vysoce kvalitní a čistá forma carnitinu v pitné formě

Popis produktu

Pitná forma karnitinu báze -83.3 gramu v balení +33.33mg chlorid chromitý za výbornou cenu. L-carnitin (karnitin) objeven v mase zvířat v roce 1906/. Chemická struktůra popsaná v roce 1927. Označen jako kvartérní amin a také nazýván vitamin BT /označení T bylo přidáno podle moučného červa Tenebrio molitor/, který ke své existenci potřebuje karnitin.Hlavní funkcí karnitinu je dodávání energie pro srdeční svalstvo, které tak získává většinu energie pro svou činnost. Karnitin je v těle syntetizován ze dvou essenciálních aminokyselin, lyzinu a methioninu, k jeho tvorbě je však zapotřebí vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Karnitin je tedy látka tělu vlastní, která se asi z 30% syntetizuje v organizmu /proto není vitamín, ale vitagen/. Karnitin ovlivňuje lipidový profil v krvi i v jiných tkáních. Po podávání karnitinu 30mg./kg. tělesné váhy u špičkových sportovců byl zaznamenán signifikantní úbytek podkožního tuku za 3 týdny "lečby", zatím co tělesná hmotnost se nezměnila. Vysoký obsah tuku v dietě snižuje plazmatické hladiny karnitinu a zvyšuje jeho močovou exkreci. Karnitin zlepšuje funkci jater, přispívá totiž k detoxikaci amoniaku, zvýšuje syntézu urey z amoniaku. U dializovaných je na místě substituce karnitinem. Karnitin zlepšuje i pohyblivost spermií. Užíváním karnitinu lze zvýšit sportovní výkon -zvýšením svalového výkonu, ale k tomu není jen důležité množství karnitinu, ale především délka aplikace. Ke zvýšení sérového karnitinu dochází relativně brzy, ke zvýšení svalového karnitinu je zapotřebí doba několika týdnů. Ani 15 gramů karnitinu nevyvolá toxické příznaky, ideální příjem karnitinu jsou 1-3g./den/, muži s větší aktivní svalovou hmotou, by měli užívat i vyšší dávky karnitinu. Chlorid chromitý má má dobrou bioligickou dostupnost, zvyšuje efektivnost využití inzulínu /anabolická činnost/ a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukozu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se na metabolizmu glukozy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu.

Dávky nejlépe rozdělit do dvou až třech /během dne/. Karnitin baze je především používán pro pitné formy, protože tato sloučenina je silně hydroskopická -pro výrobu tablet či kapslí se nepoužívá. Zde jsou vhodnější jiné formy: L-karnitin tartrát, , L-karnitin magnesium citrat.

Dávkování:

3ml ráno nalačno nebo 40minut před zátěží nebo 3ml ráno nalačno a 3ml odpoledne.

Složení:

500ml obsahuje:

  • L-karnitin báze 83.3g
  • Chlorid chromitý 33.33mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
Váš košík je prázdný