Home Katalog produktů Aminokyseliny a nutraceutika Creatin monohydrát micronized 500g

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Creatin monohydrát micronized 500g

Tisk
Creatin monohydrát micronized 500g
( carne labs )

Cena: Kč 470.00 Kč 399.00 (včetně DPH 15 %)
Ušetříte: Kč 71.00
Počet gramů v balení: 500

Na skladě: 99

2-3d.gif

Zeptejte se na tento produkt
 

Popis produktu Creatin:

Kreatin monohydrát tato sloučenina je v současné době nejpopulárnějším doplňkem výživy, který se drží celosvětově na předním místě v prodejnosti. Kreatin je látka tělu vlastní a pro sportovce všech odvětví velmi důležitá. Kreatin patří z chemického hlediska mezi alifatické aminokyseliny a je derivátem glycinu.Kreatin se v organizmu tvoří ze tří aminokyselin: methioninu ,glycinu a argininu. Kreatin je z 95 % obsažen v kosterních svalech, kde je z 65 % fosforylován na kreatinfosfát.Organismus má jen omezenou schopnost biosyntézy kreatinu v játrech, ledvinách, pankreatu a v jiných tkáních, ale hlavním místem jeho tvorby jsou u člověka ledviny. Systém kreatin – kreatinfosfát slouží ve svalech pro rychlou regeneraci ATP, pro vyrovnávání pH a podílí se na růstu svalové hmoty.Volek et al. (1999) prokázal, že u mladých, zdravých mužů, kterým bylo po dobu4 ‐ 28 dnů podáváno 20 g kreatinu denně, došlo k zesílení svalových vláken a zvýšení objemu svalové hmoty. Po 12 týdnech silového tréninku u nich došlo k zvětšení průměru svalových vláken I. i II. typu. U mužů, kterým byl kreatin podáván, bylzaznamenán nárůst o 35 %, zatímco v kontrolní skupině pouze o 6 – 15 %.

Některé studie naznačují.že kreatin může zvýšit aktivitu satelitních buněk navozujících svalovou hypertofii,za přítomnosti retence vody v buňkách,retence vody v buňkách je krátkodobá. Kreatin hraje velmi významnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost. Především siloví sportovci zjistili výborné účinky kreatinu na sílu a objem svalu.. Kreatin může být velmi efektivní u různých druhů sportů. Jen dávkování a aplikace je nutné individuálně upravit. Užívejte kreatin vždy tak, že denní dávku si rozdělíte do 5-10 dávek. Mikronizovaná forma kreatinu monohydrátu má lepší vstřebatelnost-vyšší biologickou dostupnost.

Kombinace: veškeré druhy a typy aminokyselin, Combo anabol, HMB, Whey protein, L-glutamin,BCAA tab,liquid

Nevybírejte kreatin podle ceny, ale podle kvality.

Složení produktu Creatin:

Creatine monohydrate 500 g

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
Váš košík je prázdný