Home Katalog produktů Akce 1+1 zdarma Combo Anabol 200 tablet 1+1 zdarma

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Combo Anabol 200 tablet 1+1 zdarma

Tisk
Combo Anabol 200 tablet 1+1 zdarma
( carne labs )

Cena: Kč 569.00 (včetně DPH 15 %)
Počet tablet v balení: 200

not_available.gif

Zeptejte se na tento produkt
 
Popis produktu

Čtyři látky čyři sourozenci: Vanadyl sulfát, Boron, Chrom pikolinát a Gamma oryzanol. Vědecky nakombinované substance, které se někdy klasifikují jako nesteroidní anabolika. Tyto látky mají ve sportu svá opodstatnění; jsou to legální a legitimní prostředky i z hlediska racionální stravy jsou vhodné pro své specifické a rozmanité účinky.
Vanadyl sulfát: Vanad má podobné účinky jako inzulín, nejméně toxický a nejefejtivnější je sulfát vanadu. Vanadyl sufát zvyšuje transport glukozy do svalové tkáně, větší množství uloženého glykogenu a zlepšení využití proteinů svalovou tkání. Bylo prokázáno ,že sulfát vanadylu pracuje nezávisle na inzulinu a má podobné účinky. Pokusy na lidech ukázaly, že dávkování nižší než 50 mg/den je bezpečné.
Boron: vědci v USA zjistili, že přídavek 3000 uq Boronu podávaný denně zvyšuje hladinu testosteronu a 17 beta estradiolu na dvojnásobek, ke zvýšení steroidních hormonů dochází do 8 dnů a trvá po dobu suplementace. Dále se zjistilo, že boron napomáhá při odvápnění kostí-osteoporéze.
Chromium pikolinate: Je známo, že jak spalování cukru, tak i cvičení zvyšuje potřebu chromu. Chromium pikolinat může redukovat tuk a být nápomocen tvořit svalovou hmotu. Pikolinát chromu napomáhá redukci váhy zrychlením metabolismu a blokuje falešný pocit hladu. Gamma Oryzanol obsahuje nutriční složku kyselinu transferulovou a předpokládá se, že je zodpovědna za jeho anabolické, lipotropní a antioxidační účinky.

Dávkování:

1 tableta ráno po jídle

Složení:

2 tablety obsahují:

  • 6000ug Vanadyl sulfátt
  • 6000ug Boron
  • 200mg Gamma oryzanol
  • 200ug Chrom pikolinát

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
Váš košík je prázdný