Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Ketobol 500ml 1+1

Tisk
Ketobol 500ml 1+1
( carne labs )

Cena: Kč 540.00 (včetně DPH 15 %)
Počet ml v balení: 500

Na skladě: 46

2-3d.gif

Zeptejte se na tento produkt
 
Popis produktu

Pitná forma obsahující aminokyseliny L-Citrulin malát a Arginin alfaketoglutarát obohacená o pyrohroznan draselný-potassium pyruvát. Citrulin je aminokyselina, která pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku. Příjem citrullinu prokázal podstatné snížení pocitu únavy a 34% navýšení produkce ATP během zátěže. Arginin alfaketoglutarát se v těle proměnuje na oxid dusnatý a zajištuje náhlý přísun energie, výbušnost, mírné roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živin a tvorbu glykogenu do svalu.

Arginin podporuje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu a podílí se na zvýšení příčně pruhované svaloviny i na snížení tělesného tuku. Podporuje regeneraci a detoxikaci organizmu po zátěži. Potassium pyvát (pyrohroznan draselný) zvyšuje o 20% výdrž organizmu, fyzickou aktivitu zlepšuje transportem glukozy do svalových buněk. Má schopnost minimalizovat ztrátu svalových proteinů a maximalizovat ztrátu tělesného tuku. Kombinace látek je vhodná pro všechny druhy sportu, před či po fyzické zátěži nebo výkonu.
Výrobek neobsahuje náhradní sladidla.

Složení:

500 ml obsahuje:

  • L - arginin AKG (alfaketoglutarát )33.3g
  • L - Citrulin malát 33.3
  • Potassium pyruvát 20g

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
Váš košík je prázdný