Home Katalog produktů Akce 1+1 zdarma L-Carne Quattro 500ml citron 1+1

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.L-Carne Quattro 500ml citron 1+1

Tisk
L-Carne Quattro 500ml citron 1+1
( carne labs )

Cena: Kč 670.00 (včetně DPH 15 %)
Počet ml v balení: 500

not_available.gif

Zeptejte se na tento produkt
 

Popis produktu

Jedinečná liquid forma na našem trhu, kombinace čtyř vysoce biologicky aktivních látek. Stoprocentní farmaceutická kvalita a čistota surovin, která po analytickém rozboru obsahu těžkých kovů odpovídá normě pro dětskou a kojeneckou výživu!!! L-karnitin - též vitamín BT snad nejznámější látka používaní k redukci tuku, ale karnitin toho umí i více: jeho hlavní funkcí v organizmu je podpora transportu mastných kyselin s dlouhým řetězcem, které jsou v buňkách štěpeny za účelem tvorby energie. 

Karnitin se v zahraničí používá u různých typů svalových dystrofií jako podpůrný prostředek u ztučnění jater po alkoholu. Některé studie poukazují na příznivý vliv po operaci srdce. Muži s ohledem na větší svalovou hmotu mají užívat vyšší dávky karnitinu než ženy. Naprosto bezpečné se jeví 2-4 gramy čistého karnitinu denně, ale ani 15 gramů nevyvolalo toxické příznaky.

Potassium pyruváte (pyrohroznan draselný) - pyruvát zvyšuje výdrž organizmu o 20%. Fyzickou výdrž zlepšuje transportem glukozy do buněk svalů. Bylo zjištěno, že hodinu po příjmu tohoto iontu byla redistribuce glukozy z krve fakticky ztrojnásobena ve svalstvu rukou, podstatně také v ostatních částech těla. Pyruvát je vysoce efektivní u snížování tělesné hmotnosti /až o 30%/ a zároveň zabraňuje znovuobnovení této hmotnosti. Má schopnost maximalizovat ztrátu tělesného tuku /až o 48%/ a minimalizovat ztrátu svalových proteinů. Látka působí proti stárnutí a degradaci - působí jako antioxidant.

HCA-hydroxycitronová kyselina - působí termogeně a lipoliticky. Regeneruje tuk a snižuje chuť k jídlu, je to významná látka nutraceutik při redukčních dietách.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu,zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápniku a hořčíku.

Složení:

500ml obsahuje:

  • 33.3g L-karnitin báze
  • 20g HCA 50%
  • 20g Potassium pyruvát
  • 20g Taurin
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
Váš košík je prázdný